Kamila (Roślinna)

Cześć! Mam na imię Kamila i od pewnego czasu mam to szczęście odkrywać szereg zalet i ciekawych kulinarnych połączeń związanych z kuchnią roślinną. Chcąc podzielić się moimi doświadczeniami z innymi, postanowiłam założyć swój blog poświęcony tej tematyce. Marzy mi się, że dzięki temu będę mogła przekonać jak najwięcej osób do zdrowego i świadomego odżywiania, opartego oczywiście na produktach roślinnych. Jestem nawet przekonana, że weganizm jest przyszłością naszej planety, to tylko kwestia czasu. Spożywanie pełnowartościowego roślinnego pokarmu to pierwszy krok w stronę poprawy naszego zdrowia, zapobieganiu narastającym katastrofom ekologicznym  oraz tworzeniu bardziej pokojowego świata.

Roślinna to blog typowo wegański. Nie ma tu miejsca dla mięsa, ryb, jajek i nabiału. Odrzucamy produkty odzwierzęce i wysoko przetworzone. Przepisy, które tu zamieszczam opierają się na świeżych i pysznych produktach roślinnych: sezonowych warzywach, owocach, produktach pełnoziarnistych, orzechach, pestkach. Jedząc je nagradzasz nie tylko swoje kubki smakowe i oczy, ale wszystkie komórki swojego ciała! Kuchnia roślinna to kuchnia kreatywna, barwna i pyszna, łącząca w sobie niezwykłe smaki i aromaty.

Na swoim blogu chciałabym pokazać, że świat roślin oferuje Ci  wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.  Recepta na długie i zdrowe życie jest w zasięgu Twojej ręki. Można powiedzieć, że jest… podana na talerzu. 

Zachęcam Cię do próbowania nowych smaków i eksperymentowania w kuchni! Ucieszy mnie każdy komentarz, a w przypadku kulinarnych lub innych wątpliwości śmiało pisz na maila: kamila891@poczta.onet.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam! Miło mi Ciebie gościć, proszę o wyrażenie swojej opinii na temat aktualnego posta. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

TOP